Sæt på huskelisten
Jørgensø/Soldalen, 8 personer Liljeparken 44
Hus-nr. 178001/34


































Fakta om boligen
- 8 personer
- 1 husdyr tilladt
- Rygning ikke tilladt
- 3 soveværelser
- 2 badeværelser
- Byggeår 1995
- 86 m2
- Vand 50 m
- Indkøb 3.0 km
- Parkering
Faciliteter
- Vandudsigt
- Spa
- Sauna
- Brusebad
- Brændeovn
- Internet (WIFI)
- TV
- Vaskemaskine
- Tørretumbler
- Opvaskemaskine
- Kaffemaskine
- 2 ovne
- Emhætte
- Køleskab
- Grill
- Havemøbler
- Energisparehuse
Beskrivelse
Tips fra andre gæster
- Dejligt at gå på stien langs stranden, så ønsker man at gå lange ture er det muligt. Havde en dejlig tur til Bogense, med fin shopping og stemning på havnen.
- I tilfælde af dårligt vejr er Hasmark strand camping badeland et godt alternativ for børnefamilier.
- En tur til Enebærodde. Der kører hestevogn derud. Gå tur på diget. En fantastisk slagter på vej til Hasmark. Otterup er en dejlig handels by.
- Gå helt ud til fyret - men husk madpakker, da der er længere end man tror :-) Spis ikke på Hasmark Campings restaurant Freja - absolut ikke god mad :-(
- Tag til hasmark
Afstande fra ferieboligen og placering på kort
- Strand 50 m
- Indkøb 3.0 km
- Golf Gyldensteen Golf Club 25.2 km
- By Otterup 8.6 km
- Restaurant 2.0 km
Nærtliggende sommerhuse
Er I flere familier, der gerne vil bo tæt på hinanden kan I søge efter nærtliggende sommerhuseGæstevurderinger
Husets gennemsnitsvurdering
Jul 2017
Beliggenhed direkte til vand. TerassenLandligt og godt til cykelture, badning( hvis vejret ville), og traveture
4 af 8 senge var ikke egnede til voksne. 4 senge var gode. Det virkede som om det sjældent var i brug - 5 vinglas til 8 personer.meget skiltning om hvad man ikke må, og irettesættelse af forbipasserende. Ikke så imødekommende.
Jul 2015
Apr 2011